Máte nějaké dotazy?

Vaše dotazy rádi zodpovíme též na následujících kontaktech.

Telefon577 102 759
Mobil777 124 706
ICQ132 524 261

Podle výrobců

Novinky do emailu
Nechte si posílat novinky do emailu?
SOFIA - balzám s včelím jedem a bylinnými oleji a extrakty


SOFIA - balzám s včelím jedem a bylinnými oleji a extrakty


240,00 Kč s DPH

Množství:

Skladem

Více informací

Sofia balzám z včelím jedem se používá při bolestivé artróze a osteochondróze, revmatizmu, zánětech míšních nervů, k prohřátí a zlepšení prokrvení kloubů a svalů, kloubních onemocněních různého původu a při ukládání solí, jako podpůrný prostředek u tradičních způsobů léčení. Obsahuje rakytníkový, olivový a cedrový olej, extrakty z mnoha bylin.

Je známo, že pomocí včelího jedu se zbavil dny car Ivan Hrozný a vladař Karel veliký. Balzám s včelím jedem Sofia je vysoce kvalitní prostředek, který si získal velké uznání v Rusku i zahraničí. Podle statistických údajů dochází u 60% lidí ve věku kolem 30 let ke změnám v kloubech a v páteři. Narušení látkové výměny v tkáních kloubu vedé k ukládání solí, narušení kloubního povrchu, rychlému opotřebení chrupavky a snížení množství kloubního mazu. Jestliže tyto procesy probíhají v páteři, dojde k rozvoji mezipáteřní osteochondrózy. Pokud se k tomu připojí infekce a zánět, způsobuje to artritidu, polyartritidu, revma. Provedené klinické zkoušky prokázaly vysokou účinnost gelu Sofia s včelím jedem při otocích a zánětech spojených se změnou počasí a jinými faktory. Kromě toho krém napomáhá normalizaci látkové výměny v kloubech, zlepšuje výživu tkání, obnovuje pohyblivost kloubů a zvětšuje rozsah pohybu.

Složení: včelí jed, voda obohacená ionty stříbra (koloidní stříbro), mumio, rakytníkový olej, cedrový olej, olivový olej, včelí vosk, heřmánek, kostivál, třezalka, bosfélie, extrakt z kalísie - zlatý vous, lopuch, devětsil, jalovec, aloe barbadensis, šalvěj, borovice lesní, bříza bílá, kopřiva, pelyněk, vitamíny A, E. D-pantenol.

Způsob použití: gel se nanáší krouživými pohyby po dobu 3-5 minut do úplného vstřebání 2-3x denně. Pro zesílení účinku zateplit vlněnou látkou. Délka kúry: 3-5 týdnů.

Obsah: 75ml

Ve stejné kategorii

Zákaznící, kterým se líbila tato položka, zakoupili také:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první... Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.
Newsletter
Prirodnipomoc.cz © 2010 - 2013 | Powered by Prestashop. Developed by Hucot.com
Akceptujeme