Máte nějaké dotazy?

Vaše dotazy rádi zodpovíme též na následujících kontaktech.

Telefon577 102 759
Mobil777 124 706
ICQ132 524 261

Podle výrobců

Novinky do emailu
Nechte si posílat novinky do emailu?

Triphala (60 bylinných kapslí)


289,00 Kč s DPH

Množství:

Skladem

Více informací

Vynikající pro vnitřní očistu

 

  • Detoxikace a získání životní energie
  • Čistí a posiluje funkce tlustého střeva
  • Podporuje celý trávicí systém
  • Hluboká regenerace organismu
  • Antioxidant
  • Podpora funkce jater a žlučníku
  • Certifikované 100% organické
     


Triphala

Na živiny bohatá Triphala (neboli "tři plody") upravuje, posiluje a čistí trávicí systém bez vyčerpání životně důležitých živin z
těla.

Jeden z nejstarších a nejznámějších bylinných receptů z tradice Véda, Triphala je jemná, výživná směs tří certifikovaných organických druhů ovoce: amalaki, bibhitaki a haritaki. S vysokým obsahem linolového oleje a vitamínu C, je nenávykovou a bezpečnou formou pro lidi všech věkových kategorií.

Ajurvédská Triphala Formula slouží k pročištění tlustého střeva a podporuje trávení a gastrointestinální funkce a zároveň posiluje nutriční asimilaci.
 

Naší filosofií je výroba Triphaly pouze z čerstvého ovoce sklizeného v kontrolovaného ekologického sadu, je vyrobena pouze z ovoce a bez semen.

Triphala je recept pro hlubokou regeneraci, protože může být použita k omlazení trávicího systému, podporuje zdravou funkci jater, podporuje imunitní systém, podporuje léčení zánětlivé reakce a slouží jako tonikum pro celkové zdraví.

Chcete-li Triphalu použít jen
čištění tlustého střeva je to velká škoda. Amalaki, Bibhitaki a Haritaki jsou tři z největších světových super ovocí prověřenými tisíci let. Používají se už tisíce let jsou to jedny z nejdůležitějších bylinných receptů v ajurvédské medicíně.

Jsou bohaté na antioxidanty a mají jednu z nejvyšších koncentrací vitaminu C a kofaktorů, včetně bioflavanoidů. Vše v jednom!
 

Při denním užívání dosáhne Vaše tělo velké výhody. Triphala na mnoha úrovních a díky vysokému obsahu vitamínu C, Triphala funguje jako potravinový doplněk ve Vašem jídelníčku.
 


Složení:

Amalaki / Amla ovocná vláknina 160 mg (Emblica officinalis) se silnými antioxidačními polyfenolů, kyselina askorbová (vitamin C), bioflavanoidy, ellagic kyseliny a další třísloviny.
Bibhitaki / Beleric
ovocná vláknina 160 mg (Terminalia belerica) se silnými antioxidačními vlastnostmi polyfenolů, včetně tříslovin.
Haritaki / Žlutá myrobalan ovocné vlákniny 160 mg (Terminalia chebula) se silnými
vlastnostmi polyfenolů, včetně tříslovin.

 

Balení: 60 vegetariánských byliných kapslí

 

 

Triphala ("tři plody") jsou byliny pocházející z Indie. Bylo zjištěno, že působí jako úplný soubor detoxikačních prostředků. Nejen, že Triphala pomáhá detoxikovat a čistí střeva, ale také čistí krev a odstraňuje toxiny z jater. K dalším výhodám patří snížení některých formem cholesterolu (sérového cholesterolu) a také snižuje vysoký krevní tlak.

Rostliny mají popularitu v Indii, což pochází z vegetariánské tradice v této zemi. Triphala je kvalifikována jako očistná forma projímadel, tj. bylina - typ střevní stimulant, který funguje podobně jako Senna a rebarbora. Očistný přípravek často potřebují lidé, kteří mají
přetížený žlučník a játra. Triphala je známá jako čisticí prostředek, krev čistící prostředek, bylina je proto velmi prospěšná pro tyto lidi. Bylina má také vysokou nutriční hodnotu, včetně vysokého obsahu vitamínu C.

Triphala je dobře známá ve starém indickém folklóru, a je široce používána přírodními léčiteli se zkušenostmi v indické ajurvédské medicíně, což doslova přeloženo znamená "dlouhý život".

Harada, která je hořká, je nejlépe známý pro své projímavé vlastnosti, stejně jako svíravá a proti křečím.

Amla, má vysoký obsah vitamínu C (20 x více než citrusové plody) je kyselé chuťi a je považována za účinou proti zánětu žaludku a střev.

Vzhledem k vysokému obsahu vitamínu je Triphala je často používán jako doplněk stravy a jako vitamínový doplněk v západních zemích. Ve skutečnosti jsou výhody této byliny tak zřejmé, že známé indické přísloví říká: "Nemáš matku? Neboj se, pokud máš Triphalu v životě"

V posledních letech řada výzkumných studií našla nové využití této rostliny, včetně léčby různých forem rakoviny. Je také zjištěno, že mají vysoké antioxidační vlastnosti, a je užitečná také pro osoby pracující ve ztížených podmínkách jako je hluk a jiné stresové faktory.

 

Odkaz na stránky výrobce: organicindiausa.com

Ve stejné kategorii

Zákaznící, kterým se líbila tato položka, zakoupili také:

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první... Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.
Newsletter
Prirodnipomoc.cz © 2010 - 2013 | Powered by Prestashop. Developed by Hucot.com
Akceptujeme